The other side of the Sun 2021

FAQ

Zapraszamy do zapoznania się z odpowiedziami na najczęściej zadawane pytania (FAQ).
Przed wysłaniem do Nas pytania poszukaj tutaj!

STATUS ZAMÓWIENIA - po zalogowaniu się do systemu sprzedaży biletów TOSOTS 2021 (bilety.tosots.pl), można w łatwy sposób sprawdzić status swojego zamówienia w panelu biletowym (prawy górny róg ekranu, zakładka "Zamówienia"). Przy każdym numerze zamówienia widnieje jego status. Szczegóły zamówienia można zobaczyć po wejściu w "Szczegóły".

ILOŚĆ BILETÓW W ZAMÓWIENIU PROMOCYJNYM – korzystając z promocji dla osób posiadających bilety na Surnise Festival 2022 udostępniamy możliwość zakupu takiej samej ilości biletów w pojedynczym zamówieniu jaka widnieje w zamówieniu Sunrise Festival, np. posiadasz dwa bilety na piątek Sunrise Festival 2022 tutaj zakupić będziesz mógł dwa dowolne bilety. Raz wykorzystane zamówienie Sunrise Festival nie może zostać użyte ponownie.

ILOŚĆ BILETÓW W ZAMÓWIENIU – udostępniamy możliwość zakupu 6 biletów w pojedynczym zamówieniu.

ZMIANA ZAWARTOŚCI ZAMÓWIENIA – nie jest możliwa. Nie dodajemy, ani nie odejmujemy biletów w już złożonym zamówieniu. Nie zmieniamy typu biletów.

ZMIANA TYPU BILETU – nie jest możliwa. Nie modyfikujemy już złożonych zamówień.

SPOSOBY PŁATNOŚCI - Udostępniamy jeden sposób płatności jakim jest:

PayU (online)
Apple PayPłatność online kartą płatnicząGoogle PayBLIKPłacę z iPKO
mTransferPłać z INGSantander Przelew24Płacę z Bankiem Pekao S.A.Płacę z Millennium
Płacę z Alior BankiemPłacę z InteligoCrédit Agricole e-przelewPłacę z Citi HandlowyPrzelew z Idea Bank
Płać z BOŚPrzelew z BANK NOWY BFG S.A.BNP ParibasPłacę z Getin BankPłacę z Noble Bank
Banki SpółdzielczePlus BankMasterpassVisa CheckoutNest BankPONOWIENIE NIEUDANEJ PŁATNOŚCI – link znajduje się w mailu przesłanym po wybraniu opcji dostawy i płatności (proszę szukać dokładnie we wszystkich folderach skrzynki pocztowej) oraz w panelu zamówień (szczegóły danego zamówienia). Jeśli nie masz pewności czy płatność została zaakceptowana poczekaj chwilę i sprawdź komunikaty od operatora.

ZWROT – Organizator nie udostępnia zwrotów dla biletów zakupionych na wydarzenie TOSOTS 2021. Przemyśl dobrze swój zakup.

WIEK - wstęp na teren wydarzenia mają osoby, które w dniu jego rozpoczęcia mają UKOŃCZONE 18 lat (wstęp za zgodą czy pod opieką osób pełnoletnich NIE jest możliwy).

BILETY Z INNEGO ŹRÓDŁA – nie zalecamy kupowania biletów z niepewnego źródła. Grozi to pozbawieniem kupującego gotówki na rzecz oszustów.

BILET - bilety dostępne w formie [email protected], do wydruku w domu. Zadbaj o to aby jakość wydruku była wyraźna. Jeśli nie chcesz drukowć biletu będziesz mógł okazać go np. na telefonie podczas kontroli wejścia na wydarzenie.

ZAKUP BILETÓW DLA ZNAJOMYCH - system umożliwia zakup biletów dla znajomych. Dane każdego uczesntika (imie, nazwisko, data urodzenia) muszą zostać podane podczas składania zamówienia.

FAKTURA – możesz wybrać czy chcesz otrzymać fakturę VAT za złożone zamówienie (nie ma możliwości otrzymania faktury za poszczególne elementy zamówienia). Jeśli opcja faktury VAT nie zostanie wybrana przy składaniu zamówienia, jej otrzymanie w późniejszym terminie będzie niemożliwe. W przypadku wybrania faktury VAT, do zamówienia wymagane jest podanie danych: nazwa na fakturze VAT (nazwa firmy w przypadku faktury na firmę lub imię i nazwisko w przypadku osoby prywatnej), NIP (w przypadku faktury na firmę), adres (adres siedziby firmy), kod pocztowy, miasto. Zmiana tych danych w późniejszym terminie jest niemożliwa.

BILET VIP - Organizator nie udostępnia biletów VIP na wydarzenie TOSOTS 2021.

GODZINY OTWARCIA - bramy TOSOTS 2021 otwarte zostaną o godzinie 18:00 a zamknęte o godzinie 04:00. Warm-up rozpocznie się od 19:00.

OBOSTRZENIA SANITARNE - na terenie wydarzenia Uczestnik zobowiązany jest przestrzegać wszelkich wymaganych przez aktualnie panujące rozporządzenia obostrzeń jak i nakazów wydanych przez Organizatora.